beton prefabrik depo

TARIMSAL PREFABRİK DEPO

İnşaat sektöründe 25 yılı aşkın deneyime sahip olan Mavitaş Prefabrik A.Ş. Ege Bölgesinde Tarım ve Hayvancılara tarımsal depolama alanları inşa etmektedir.

TARIMSAL PREFABRİK DEPO tarlanızın yanına olabilir veya farklı bir lokasyona olabilir ürettiğiniz gıda ve tarımsal ürünleri korumanızı sağlar. 9 Aralık 2017 tarihinde resmi gazetede yayınlanan “TARIM ARAZİLERİNİN KORUNMASI, KULLANILMASI VE PLANLANMASINA DAİR YÖNETMELİK” tanımlarına uygun şekilde binalar inşa etmekteyiz. Tarım Depoları soğuk hava destekli olabilirler. Daha çok meyve sebze-meyve üreticilerinin tercih edeceği soğuk hava depoları üretiminizi değerli kılacak ve mahsulünüzü taze olarak sofralara ulaştıracaksınız.

Bunun yanı sıra gübre deposu olarak da kullanılabilir.

Hangi arazilere prefabrik depo yapmaktayız ?

Marjinal tarım arazisi, Örtü altı tarım arazisi, Sulu tarım arazisi, Kuru tarım arazisi

Başarılı projeler hedef kullanıcılara ulaşıp, ihtiyaçlarınızı yakından dinleyen ve geniş bilgi deneyimlerini paylaşmaktan mutluluk duyan mühendis ekibimiz ile ortaya çıkmaktadır.

Betonarme Prefabrik teknik satış ekibimiz anlaşma ve öncesinde TARIMSAL PREFABRİK DEPO projenizin başarısını denetlemeniz için ilk muhatap olacağınız kişilerdir.

Üretim ve sevkiyat ekibimiz; size daha doğru temin süresini verebilmek için sürekli koordineli çalışmaktadırlar.

Bu sebep ile şantiyemize zamanında ve düzenli sevkiyat sağlanmaktadır. Mavitaş Prefabrik siz saygıdeğer bireylere daha iyi hizmet ve kalite oranı yüksek yapılar için teknoloji ve geliştirme çalışmalarına önem vermektedir. Teknoloji ve üretim standartlarında kalarak bölge çiftçilerimizin tercih sebebi olmaktayız.

TARIMSAL PREFABRİK DEPO

Mavitaş Prefabrik olarak rekabetçi terminler sağlamak adına betonarme prefabrik montajınız başlamadan önce teknik mühendis ekibimiz temel, aks ve kotlama işlerini yapmaktadırlar. Üretim sahamızda yani fabrikamızda yüksek mukavemet, öngerme, ön döküm sistemleri ile dayanıklı prefabrik cephe panelleri ve prefabrik yapı elemanların üretimi yapılmaktadır. Kendi laboratuvar ortamımızda ürettiğimiz prefabrik elemanlardan alınan numuneleri test aşamasından geçirdikten  sonra sizin şantiyenize montaj için çıkışını yapmaktayız.

HİBE ONAYLI KALİTELİ ÜRÜNLER

Tarım Bakanlığı’nın betonarme prefabrik şartnamelerine göre projelendirilen yapılar tarımsal hibe programlarına uygun olarak tarım üreticilerinin beğenisine sunulmaktadır. Tarım Bakanlığı’nın kabul gördüğü tablodaki tarımsal depolar kalite standartlarına uygun olmak zorundadır. Uygulamakta olduğumuz öngerme sistemlerinden dolayı istediğiniz tarımsal depolarda ve çiftliklerinizde uzun açıklıkları rahatça çözebildiğimizden dolayı hibeli projelerinizinde uygunluğunu sağlamış bulunuyoruz.

Ürün yelpazemiz sürekli genişlemekte ve prefabrik çiftlikler, prefabrik kümesler üretip tarımsal uygulamalarınız için çözümler sunmaktayız.

*Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık yetiştiriciliği

*Mandıra ve süt ürünleri tesisi

Tasarım ve üretim konusundaki uzmanlığımızın (G  ve TSE-K 118 ) kalite belgelerimize uyum sağlaması, TÜRKİYE PREFABRİK BİRLİĞİNE olan üyeliğimiz, siz TARIM EMEKÇİLERİMİZE vereceğimiz en iyi güvendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir